1-32 ARASI ÖNEMLİ GÖREVLER

Aşağa gitmek

1-32 ARASI ÖNEMLİ GÖREVLER

Mesaj  HayHay Bir Ptsi 23 Ağus. 2010, 02:03

1 - Seviye 11 değerli silah
Seviye 7 civarında görev açılır.Falselenon Enstitüsündeki Narus Kiron adlı kişden görevi alablirsiniz.Sizden kayıp birini bulmanızı isteyecek.Merak etmeyin aramanız gerekmeyecek.M ye basıp teslmat çin mavi noktasınızı bulabilirsiniz.

2 - Seviye 10 değerli pantalon
Seviye 9 civarı görev açılır.Avcı kampında Sharine adlı kişiden görevi alabilirsiniz.Sizden ayılardan düşecek 10 tane nesne isteyecektir.Ayıları hemen kampın civarında görebilirsiniz.

3 - Seviye 9 değerli bot
Seviye 12 civarı görev açılır.Alicia İrwen adlı kişiden görevi alabilirsiniz.Corwell kalıntılarına giden yolda bir kulenin altında bulunan 5-6 kşiden biridir.Sizden etrafta bulunan bir zombi çeşidini öldürmenizi isteyecek.
EK: Bu kişi 2 görev birden veriyor.Eğer önce bot görevini alamazsanız merak etmeyin.İlk verdiği görevi tamamlayın.

4 - Seviye 11 değerli zırh
Seviye 12 civarı görev açılır.Bot görevini aldığınız yerin hemen yanında bulunan Ernest adlı kişiden görevi alabilirsiniz.Sizden Rimus vadisindeki Taşkıran Şamanlardan düşen 5 tane nesne isteyecek.

ÖNEMLİ:
Eğer sadece 5 nesne toplayıp görevi teslim ederseniz seviye 5 değerli üst alırsınız.15 tane nesne teslim etmeniz gerekli.Böylece size 11 seviye değerli zırh verir.

5 - Seviye 15 değerli eldiven
Seviye 13 civarında görev açılır.Keolloseu nun doğusundaki Zırh Tücaarından görevi alabilirsiniz.Sizden serseri bozayı(?) öldürmenizi isteyecektir.

ÖNEMLİ NOT:
Bu görev demirci Duke Dephill adlı kişinin görevini yaptıktan sonra açılacaktır.

lvl 14 değerli tatar yayı
- Aynı zamanda Eolith'i öldürme görevi size seviye 14 değerli tatar yayı verecektir.Eolith yarı leopar yarı kadın olan yaratıkların boss'udur.

-Ayrıca Antaraks çiftliğinde Mustin adlı kişiden çalıntı maden ismine benzer bir isimde 2 aşamalı bir görev alacaksınız.O görev sonunda da Değerli silah ödülü bulunmaktadır.O görevde sizden Keiroter madenindeki bazı cüceleri öldürmenizi isteyecek.Seviye 10 civarı da bu görev açılacaktır.

Sonya's Armour - Noble Cloth Pants
Dwarf Bandit Hunt - Noble Copper Armour Priest
Fighters/Archers/Priests Path (Pt 2) - Noble Long Bow, Noble Crossbow
Starving Wild Bears - Noble Cotton Armor Lv 5
Singing Tree Pt 4 - Noble Composite Bow Lvl 13
Items Supply - Noble Leather Pants
Completed Batan's Armour - Noble Cloth Boots
Stolen Mine Pt 2 - Noble Silver Double Swords, Noble Light Short Sword Lvl 11

Seviye 25 epic Silah Görevi


Cengaver Görevi

Haritadaki turuncu noktalar sizin içindir. Görevi başlatmak için Gawain Primer ile (Haldeck iftliğnin dışındaki muhafız) konuşun. Bu sizi Creath Question a götürecek. Görei tamamlamak için Baracus u öldürmeniz gerekli (ARktuis köyünün kıyısındaki mavi azıcık büyük Very Happy miniboss) Sonra Creath Question a geri dönüp ödülünüzü alacaksınız.
Ödül:
Marshall Pride
İki elle kullanılan kılıç
95-105 atak
+20 güç +5 def


Muhafız Görevi

Haritada ki Sarı noktalar sizin için ! . Görevi başlatmak için Gawain Primer ile (Haldeck iftliğnin dışındaki muhafız) konuşun. Bu sizi Creath Question a götürecek. Görei tamamlamak için Baracus u öldürmeniz gerekli (ARktuis köyünün kıyısındaki mavi azıcık büyük Very Happy miniboss) Sonra Creath Question a geri dönüp ödülünüzü alacaksınız.
Ödül:
Collandra's Frame Kalkanı
16 defans 4 resist
+4 güç +10 Def


Rahip Görevi
Haritada ki Mavi noktalar sizin için ! . Görevi başlatmak için Cathrine Parker; Arktuis köyüne giden yolda çatalın yanında.(Fedion zindanı civarında). Bu sizi Creath Question a götürecektir.Görevi tamamlamak için Julia Dilun ve Formal Willis isimli iki rahibi öldürmeniz gerekmektedir. Sonra Creath Question a dönüp ödülünüzü alınız.
Ödül:
Blind Devotion
Asa
67-82 atak
+10 Zeka +20 Bil

Büyücü Görevi

Haritadaki kırmızı noktalara bakın. Bunlar sizin için. Görevini başlatmak için Meilan Snowflower ile konuşun (HaldeckÇiftliğindedir) Bu sizi Creath Question a götürecektir.Görevi tamamlamak için Inositol u öldürmenizi isteyecektir.Sonra Creath Question a dönüp ödülünüzü alınız.
Ödül:
Wind Storm
Asa
67-82 atak
+20 Zeka +10 Bil


Okçu Görevi
Haritadaki kırmızı noktalara bakın. Bunlar sizin için. Görevini başlatmak için Amidion Sunseer ile konuşun (haldeck çiftliğidışındaki muhafız).Görevi tamamlamak için Sien Avilross u öldürmeniz gerek. (Çiftliğin batısında bir suikastçi). Amidion Sunseer e geri dönüp
ödülünüzü alabilirsiniz.
Ödül:
Eagle Strike
Yay
67-88 atak
+12 Bec +20 Şan


Korucu Görevi
Ve haritadaki mor noktalar da sizin için. Görevinizi başlatmak için Linus Cloud ile konuşun (Haldeck iftliği dışındaki muhafızlar) Bu sizi Creath Question a götürecektir.Görevi tamamlamak için Talratan ı öldürmeniz gerek. (Arktuis köyünün dışında bir ork miniboss) ve Creath Question a geri dönüp
ödülünüzü alabilirsiniz.
Ödül:
Fatal Shear
Ters Bıçak
63-77 atak
+20 Bec +10 Şan
Işık ittifakı Korkunç Set rehberi


Seviye 29 Eldiven 1
Görev Eşyası : Poemanın Mandolini
Yer: Arktuis Köyünün dışında güney tarafındaki göldeki rahibe Julia Duiliun

Seviye30 Bot 2
Görev Eşyası: Maymun Kellesi
Yer: Arktuis Köyünün güneyinde Jiletyüzgeç savaşçıları

Seviye31 Pantolon 3
Görev Eşyası: Boş iksir
Yer: Köyün sağ çıkışındaki büyücü/hırsız orklar

Seviye32 Armor 4
Görev Eşyası: Len'in Yayı
Yer: Arktuis Köyü güneyi, Priest Dunpmum, Jiletyüzgeç canavarların etrafında miniboss tur.

Uyarı:
Bütün hepsine başlamanız için Poema Mandolin görevine başlayın ve bu görevi almadan önce Creath Question(B) NPCsi ile Cathrine Parker (A) NPCsinin görevini yapmanız gerekiyor.

Oyunda Questlerden ya da Zindanlardan elde edebileceğiniz slotlu itemler vardır , bunlara lapis basıp değerini ,gücünü arttırabilirsiniz.Slot sayısı arttıkça itemin değeri artar.Slotlu item isimleri aşağıdaki gibidir.

Normal - Slotsuz
Değerli - 1 slot
Kutsal- 2 slot
Kahraman - 3 slot
Korkunç - 4 slot
Efsane - 5 slot
İlahi - 6 slot (henüz shaiyatr ye gelmemiştir)
Not: Görevde verilen Epic silahlara lapis basılamaz.
avatar
HayHay
Admin

Mesaj Sayısı : 20
Kayıt tarihi : 18/07/10
Yaş : 39
Nerden : Herhangibiryerden

Kullanıcı profilini gör http://bladetr.hareketforum.net

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz